Co nam daje sport - wyzwanie blogowe :)

09:24


Witajcie :)
Otrzymałam od Anny z bloga SLIM SIZE ME nominację do wyzwania blogowego : Co nam daje sport ? Bardzo dziękuję Ani za to wyróżnienie i nominację. Zachęcam do odwiedzenia jej bloga, który jest ciągłą inspiracją i motywacją do zdrowego stylu życia :)

Szczegóły wyzwania znajdziecie na tej stronie.

W tym miejscu wspomnę o ogólnych zasadach :)

"1. Każdy nominowany musi odpowiedzieć na pytanie: „Co nam daje sport?” – odpowiadać możecie w dowolny sposób, zachęcam do kreatywności;

2. Nominowany powinien napisać od którego blogera otrzymał nominację;
3. Po napisaniu swojej odpowiedzi, należy nominować 2 innych twórców internetowych (prowadzących blogi, kanał na YouTube, stronę na Facebooku i innych);
4. Nie chcesz się bawić? Nic na siłę, daj znać nominującemu, może znajdzie inną osobę na Twoje miejsce;
5. Chcesz wziąć udział w wyzwaniu, ale nie zostałeś nominowany. Nie ma problemu, odpowiedz na pytanie na blogu/Facebooku/ w komentarzu i daj znać osobie, u której się dowiedziałeś o tej akcji."


Ja nominuję dziewczyny z Candy Pandas - fenomenalne przepisy oraz Not only white - siła i determinacja, aby wciąż walczyć o siebie :)
Oba blogi i ich strony na fb bardzo Wam polecam :)


Teraz czas na moją odpowiedź na nominację :)


Co Wam daje sport ?
Czym dla Was jest ruch, aktywność fizyczna, ćwiczenia ?
Zachęcam do odpowiadania na to wyzwanie w komentarzach, na swoich blogach, czy fanpage'u i nominowaniu kolejnych osób, aby promować sport i jego cudowny wpływ na nasze życie.
:)

Emilia :)

You Might Also Like

26 komentarze

 1. Pomaga mi z bólem - psychicznym i fizycznym. Dodaje endorfin (nie ma to jak świadomość, że ukończyło się trening i czeka mnie teraz cudowny dzień!), pomaga utrzymać zdrowie, sylwetkę, pokonywać własne słabości, pozbyć się złej energii, doskonalić siebie. Kiedyś byłam kanapowcem - teraz dzień bez ćwiczeń jest dla mnie niekompletny, dlatego staram się ruszać najczęściej jak mogę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniała odpowiedź :) mnóstwo powodów, dla których warto się ruszać :)

   Usuń
 2. sport fajna sprawa, ale mnie jakoś ciężko sie zebrać i tak systematycznie działać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, ciężko się zebrać, ale jak się już zacznie, to potem idzie z górki, a nawet można uzależnić się od ruchu i aktywności :)

   Usuń
 3. ja to mam bardzo małą aktywność :P jestem czystym leniuchem :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że jeszcze dasz się skusić na częstszą aktywność :)

   Usuń
 4. radość z energii wyzwalanej podczas sportu to jest to:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi sport dał pewność siebie i nowe życie :)
  >FOXYDIET

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam, że ciekawe wyzwanie, oj mi sport dał tylko ataki na wf-ie, do tej pory nie zapomnę jak po 4 latach bez wf-u musiałam iść na studiach na rehabilitacje, a tam tak mi dobrali ćwiczenia, że wyszłam i mówiąc prosto zwymiotowałam, a za godzinę miałam być w pracy - combo takie, że wolałam sie już na rehabilitacji ani wf-ie nie pojawić, za to wszystko rekompensuje mi się w chodzie i w gimnastyce artystycznej - tak długo jak każą mi latać w powietrzu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, to masz trochę niemiłe wspomnienia... Chód i gimnastyka artystyczna - super. Zwłaszcza to drugie, chciałam się rozwijać w tej dziedzinie, ale jakoś nie wyszło. Latanie w powietrzu musi być świetnym uczuciem :)

   Usuń
 7. O! Bardzo dziękujemy za nominacje szczególnie, że sport nie jest nam obcy :D Postaramy się coś wymyślić i czy odpowiedź musi być koniecznie na blogu czy może być na fb?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasady konkursu zostały ustalone przez Slim Size Me, ale myślę, że może być na fb :)

   Usuń
 8. świetna zabawa! :)
  pozdrawiam, mikrouszkodzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję za nominację :)
  należę do tych osób,które muszą "wychodzić" stres- im więcej się ruszam tym lepiej się czuję- od niedawna najwięcej radości sprawia mi jazda na rolkach- samotna daje mi czas na przemyślenie rożnych spraw a ta z dziećmi pozwala się wyluzować i uwolnić wewnętrzne dziecko,nawet zjazd z górki na tyłku i podarte spodnie mnie nie zniechęciły więc jest szansa,że nie będzie to sport na jeden sezon ;)
  najważniejsze jest dla mnie to,że nasze córki też uwielbiają się ruszać i nie muszę je namawiać do aktywności :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla mnie jest stałym elementem każdego dnia. Kiedyś byłam typowym kanapowym leniem, a teraz jak nie pójdę na fitness albo chociaż na szybszy spacer, to czuję, że mi czegoś brakuje, że o czymś zapomniałam i mam wyrzuty sumienia! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo - jak nie poćwiczę to czuję, że coś jest nie tak i że czegoś mi brakuje :)

   Usuń
 11. Dla mnie na chwilę obecną sportem wyczynowym jest schylenie się do stóp ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawy sport, ale może czas zamienić go na inny :D

   Usuń
 12. ciekawe wyzwanie. nominowane blogi znam i też polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny post- mi daję radość, mnóstwo energii oraz sprawia ,że mogę więcej :-)

  OdpowiedzUsuń

Emilia Koziarz. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Prawa autorskie

Uprzejmie informuję, że nie wyrażam zgody na kopiowanie, publikowanie, rozpowszechnianie i/lub modyfikowanie zdjęć wykonanych przeze mnie oraz moich artykułów bez mojej zgody.